Природничо-гуманітарний коледж УжНУ вдруге поспіль став переможцем «Студосені»

«Срібло» дісталося хімічному факультетові, «бронза» – факультетові туризму та міжнародних комунікацій

15 листопада в «Ювентусі» відбувся фінал конкурсу талантів УжНУ «Студентська осінь», організований студпрофкомом та студрадою УжНУ. Захід став кульмінацією відзначення Міжнародного дня студента.

Природничо-гуманітарний коледж УжНУ вдруге поспіль став переможцем «Студосені»Результати першого дня фестивалю заінтригували учасників і вболівальників, тож вони нетерпляче чекали розв’язки.

Природничо-гуманітарний коледж УжНУ вдруге поспіль став переможцем «Студосені»Розпочали захід вокальними номерами. Першим виступив майбутній юрист Володимир Луцький із композицією «Материнська любов», якою зачарував публіку, розчулив журі на максимальні 50 балів і в підсумку здобув перше місце в пісенному конкурсі. Друге місце заслужила третьокурсниця медфаку Христина Корчак, яка вразила грою на бандурі (48 балів). «Бронзовим» голосом УжНУ визнали магістрантку факультету історії та міжнародних відносин Вікторію Булецу, котра виконала пісню «Я буду будувати мости», оцінений теж на 48.

Тішить, що ужнівці представили розмаїття українськомовних композицій. Ліричними партіями зворушували другокурсник Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ Мирослав Гала (пісня «Біля тополі»), четвертокурсниця факультету іноземної філології Моніка Мойсюк («Прірва»), представниця геофаку Олена Курей («Чорне і біле»), економіст Юрій Бабич («Мамо»). Крім того, другокурсниця біофаку Каріна Балюк виконала драйвову пісню «Бред Піт», Катерина Гопонька з факультету туризму та міжнародних комунікацій порадувала ритмічною «Лови момент». З англомовним треком «Dark Paradise» виступила філологиня Неля Юртин, а дует з математичного виконав кавер на відому пісню «Люби мене, люби». Були й авторські композиції під супровід гітари: від хіміків Анетти Гельмеці та Мілана Мателешко та від студента факультету міжнародних економічних відносин Віталія Попфалуші.

Природничо-гуманітарний коледж УжНУ вдруге поспіль став переможцем «Студосені»Серед номерів оригінального жанру третє місце журі віддало факультету туризму та МК (за вірш «Парадокси» Олени Твардовської), підрозділу історії та МВ (за поезію Валентини Попик «Шахи»). Другу сходинку розділили три колективи. Студентки ПГК Юлія Баранова та Анна Пискова віршем «А журавлі летять собі додому» порушили актуальну проблему заробітчанства й дістали 49 балів. У стільки ж оцінили номери колективів КВН юристів «Лихие» й економістів «Ва-банк». Море реготу публіці подарували переможці оригінального жанру — команда хімічного факультету «Моя твоя не понимать», яких оцінили на всі 50.

Природничо-гуманітарний коледж УжНУ вдруге поспіль став переможцем «Студосені»Свої таланти також продемонстрували сестри Рената й Беата Палінчак із ФМЕВ, прочитавши авторський вірш «За Україну», стендапер із ФІФ Іван Бонь, гумористи з географічного, філологічного, медичного, стоматологічного факультетів.

Результати мистецького художнього конкурсу самодіяльності «Студентська осінь-2018» насамкінець оголосили проректор із науково-педагогічної роботи УжНУ Ігор Король і голова профбюро студентів Ростислав Головчанський.

Природничо-гуманітарний коледж УжНУ вдруге поспіль став переможцем «Студосені»Отож у конкурсі «Відеопредставлення» першими стали представники ПГК, другими — стоматологи, третіми — факультет історії та міжнародних відносин і хімфак.

Із-поміж танцювальної програми відзначили медичний факультет і коледжан (І місце), підрозділ туризму та МК (ІІ), факультет міжнародних економічних відносин (ІІІ).

У загальному ж рейтингу «Студосені» місця розподілилися так: «бронзу» віддали хімічному факультетові, «срібло» — факультетові туризму та міжнародних комунікацій. А перше місце вже другий рік поспіль здобув Природничо-гуманітарний коледж Ужгородського національного університету, представники якого продемонстрували розмаїття талантів і неймовірну підтримку. Вітаємо!

Ольга Брайлян,
фото Роберта Паппа