Природничо-гуманітарний коледж – переможець спартакіади з настільного тенісу

Другими стали представники факультету здоров’я та фізичного виховання, бронзу здобули біологи

Природничо-гуманітарний коледж – переможець спартакіади з настільного тенісу

У спорткомплексі «Буревісник» 68-а студентська спартакіада УжНУ продовжилася третім етапом – настільним тенісом. Участь у змаганнях взяло понад 16 підрозділів університету. Команди розподілили на 4 квартети.

Вітали студентів завідувач кафедри фізичного виховання Іван Маріонда та головний суддя Василь Шароді, побажавши всім гарної гри та перемоги найсильнішим, котрі представлять університет на обласних змаганнях.

За правилами, від підрозділу було троє представників (2 хлопці та дівчина). Грали за коловою системою, очні зустрічі тривали три партії.

Василь Шароді вручає нагороду

До фіналу потрапили 4 команди – переможниці груп: природничо-гуманітарний коледж, факультет інформаційних технологій, біологічний факультет та факультет здоров’я і фізичного виховання.

Найбільш майстерними виявилися студенти коледжу, які не залишили шансів суперникам і перемогли в усіх іграх, здобувши золото етапу. Другими стали представники факультету здоров’я та фізичного виховання, не підтвердивши минулорічний чемпіонський успіх, бронзу ж здобули біологи. Факультет інформаційних технологій лише четвертий.

Природничо-гуманітарний коледж виграв уже два етапи цієї спартакіади й став проміжним лідером.

Команди були нагороджені кубками та грамотами.

Юрій Піясюк