Рівень викладання англійською на різних факультетах з’ясовували представники Британської ради

Гості відвідали практичні заняття та лекції на медичному, стоматологічному факультетах, а також та факультетах міжнародних відносин, МПМБ і туризму та МК

Як ми вже повідомляли, у рамках співпраці Ужгородського університету та Британської ради 2–3 листопада відбувся робочий візит до нашого вишу консультанта Рода Болайто та менеджера проекту Британської ради «Англійська мова для університетів» Жанни Севастьянової.

Як повідомляє координатор проекту, старший викладач кафедри міжнародних комунікацій факультету туризму та МК Людмила Коваль, гості відвідали практичні заняття та лекції на медичному, стоматологічному факультетах, а також та факультетах міжнародних відносин, міжнародної політики, менеджменту та бізнесу, і туризму та міжнародних комунікацій. Студенти мали нагоду не тільки продемонструвати власні знання, а й поспілкуватися з Родом.

Першого дня візиту відбулися зустрічі з викладачами англійської мови професійного спрямування та лекторами, які викладають дисципліни англійською мовою, де педагоги обговорили нагальні питання з методики викладання.

На зустрічі з молоддю жвава дискусія дозволила виокремити проблеми, з якими стикаються студенти при вивченні іноземної мови. Охочі поділилися власним досвідом вивчення англійської.

Пропонуємо короткий фотозвіт про відвідини гостями занять, де мовою викладання була англійська.

<!– add to the of your page –>

•  На занятті викладача Степана КарабиньошаМедичний факультет 6-й курс, спеціальність «Інфекційні хвороби»
  • Викладач Ірма КалиничФакультет міжнародних відносин, 3-й курс, спеціальність «Міжнародні економічні відносини»
  • Викладач Павло Худіш читає лекцію з історії та культури УкраїниСтоматологічний факультет,1-й курс