Студент кафедри фізвиховання УжНУ переміг на міжнародних змаганнях шпажистів

Артем Матевосов став звитяжцем і серед юніорів, і поміж дорослих

Нещодавно в Ужгороді відбулися щорічні міжнародні змагання з фехтування на шпагах «Юний динамівець», присвячені новорічним і різдвяним святам. До обласного центру завітали спортсмени з інших міст України, а також зі Словаччини та Угорщини. Загалом було 130 учасників, які змагалися у трьох вікових категоріях.

Спочатку на поміст вийшли найменші учасники, естафету перейняли кадети та юніори, відтак змагалися дорослі.

Найсильнішою юніоркою виявилася киянка Софія Слюсарева, яка, між іншим, вперше в Ужгороді: «Приїхала попрактикуватися, адже попереду багато стартів. Боротися було складно, адже приїхали і дві інші сильні учасниці, з якими мені важко фехтувати, однак я здобула тут перемогу і дуже рада цьому».

Студент кафедри фізичного виховання УжНУ Артем Матевосов, здобув перемогу і серед юніорів, і поміж дорослих.

«Незабаром Чемпіонат України, тому це дуже потрібна репетиція перед більшими стартами. А перемога, звичайно ж, додає впевненості в собі, та й уболівальники переконуються, що можемо на рівних боротися як із українськими, так і з іноземними суперниками», – поділився спортсмен.

На черзі в Артема змагання вітчизняної першості, а також етап Кубка світу в складі юніорської збірної України.

До речі, Закарпатська облдержадміністрація надала спортивному клубу «Динамо» нову апаратуру для визначення переможців у двобоях.

Юрій Піясюк

Читати також Цього ж автора