У змаганнях із міні-футболу з нагоди Дня захисника України перемогли майбутні туризмознавці з УжНУ

«Бронзу» турніру на майданчику СК «Юність» вибороли студенти природничо-гуманітарного коледжу

У СК «Юність» до Дня захисника України відбувся турнір з міні-футболу, участь у якому, зокрема, взяла й команда учасників і ветеранів АТО. Також заявилися збірна мікрорайону «Шахта» та два колективи від УжНУ – студенти факультету туризму та міжнародних комунікацій і природничо-гуманітарного коледжу.

До організації змагань долучився завідувач кафедри туристичної інфраструктури та сервісу факультету туризму та міжнародних комунікацій Роман Корсак. Він наголосив, що такий турнір варто влаштовувати мінімум щороку, аби не забувати своїх героїв.

Самі ж змагання відбувалися за коловою системою в групі, переможець якої визначався за найбільшою кількістю набраних очок. Приємно, що команда факультету туризму і МК Ужгородського університету здобула перемоги в усіх своїх поєдинках і заслужено стала чемпіоном. Другими фінішували ветерани й учасники АТО, бронзу виборов природничо-гуманітарний коледж.

Після запеклих двобоїв учасники турніру були нагородженні кубками, медалями та грамотами з рук заступника міського голови Олександра Білака. Олександр Павлович привітам усіх із Днем захисника України та відзначив неабиякий запал до перемоги в очах і діях гравців-аматорів. Не забув окремо подякувати й учасникам бойових дій на сході України, які і завзято боролися на спортивному майданчику, і ризикували життям на лінії фронту, відстоюючи незалежність України.

Юрій Піясюк
для Медіацентру УжНУ