Словакісти УжНУ науковим семінаром ушанували ювілей Людовіта Штура

На акцію завітала й Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Бур’янова, яка завжди радо відвідує університетські заходи

Словакісти УжНУ науковим семінаром ушанували ювілей Людовіта Штура
27 жовтня на філологічному факультеті УжНУ відбувся науковий семінар, присвячений 200-річчю від дня народження видатного словацького письменника, вченого і громадського діяча Людовіта Штура.

Доповідає доцент Юлія Юсип-Якимович

Науковці кафедри словацької філології доповідями представили Людовіта Штура як кодифікатора словацької літературної мови, як будителя епохи Національного відродження, наголосили на його значенні в сучасній словацькій літературі, простежили роль визначного філолога в словацько-українських літературних взаєминах, критиці тощо.

Світлана Пахомова та Янка Бур’янова

На акцію завітала й Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Бур’янова, яка стверджує, що завжди радо приходить на університетські заходи, зокрема до словакістів, й тут би залишалася, бо це осередок інтелекту.

Під час семінару студенти-другокурсники декламували поезію видатного будителя. А всі охочі впродовж тижня мають змогу ознайомитися з діяльністю Людовіта Штура  і його значенням на інформаційних стендах на філологічному факультеті.

Іванка Когутич