Бігуни УжНУ перемогли в обласній першості з легкоатлетичного кросу серед вищих навчальних закладів

Кафедрі фізвиховання УжНУ доручено сформувати склад збірної команди ВНЗ області на участь у Всеукраїнській універсіаді

20 жовтня в Мукачеві відбулися змагання обласної першості з легкоатлетичного кросу серед ВНЗ III–IV рівнів акредитації. Команду нашого вишу представляли кращі спортсмени, відібрані за результатами загальноуніверситетських перегонів, а саме студенти першого курсу кафедри фізвиховання Мирослава Цап і Клим Павло, третьокурсник юридичного факультету Василь Дьордь та Наталія Шозда з другого курсу факультету здоров’я людини. Тренером-представником нашої команди був старший викладач кафедри фізичного виховання Василь Кевпанич.

Крім нашої команди, в цих змаганнях взяли участь три колективи вищих навчальних закладів області: Ужгородського торговельно-економічного інституту Київського національного торгово-економічного університету (УТЕІ КНТЕУ), Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці з Берегова та збірна команда Карпатського інституту підприємництва університету «Україна» з Хуста.

У дівчат на дистанції 1000 метрів перемогу здобули дві студентки нашого вишу Мирослава Цап (1-е місце) та Наталія Шозда (2-е місце ). Серед чоловіків також кращими виявилися представники Ужгородського університету: на двокілометровій дистанції перемогу здобув Павло Клим, другим на  фінішував Василь Дьордь.

Ужнівці-переможці

У загальному заліку заслужена перемога – за збірною УжНУ, 2-е місце посіла команда Закарпатського угорського інституту ім. Ф. Ракоці, на третю сходинку зійшли студенти Карпатського інституту підприємництва університету «Україна».

Кафедрі фізичного виховання УжНУ, яка підготувала чемпіонів і призерів цих змагань, доручено сформувати склад збірної команди вищих навчальних закладів Закарпатської області для участі у Всеукраїнській універсіаді.

За інформацією кафедри фізичного виховання УжНУ