Стоматологічний факультет закінчила перша іноземна студентка
На стоматологічному факультеті відсвяткували вручення дипломів – перед випускниками відкриваються нові горизонти.

Випускники стомату

Відкрили урочистий захід традиційно під звуки Гімну України, відтак до випускників із вітальним словом звернувся декан факультету Євген Костенко та ректор університету Володимир Смоланка, який зазначив: «Символічно, що ви отримуєте дипломи в один день із випускниками факультету післядипломної освіти — саме там продовжиться ваше студентське життя. Перед вами великий шлях, тож маєте вчитися все життя, бо технології у стоматології швидко рухаються вперед». Побажав також любити свою справу й ставити перед собою амбітні завдання.

Урочисте вручення дипломів

Цьогоріч стоматологічний факультет вперше закінчила іноземна студентка — Мішель Кардозо з Португалії. Пан ректор запросив дівчину на сцену й нагородив грамотою. Мішель розповіла, що дуже вдячна людям, з якими тут познайомилася, бо вони підтримували й у всьому допомагали із перших днів її перебування в Ужгороді. Каже, що в ужгородців гарячі серця.

Як це заведено у лікарів, випускники стоматологічного дали Клятву лікаря України.

Завершилася урочиста частина вітаннями від в.о. завідувача кафедри стоматології післядипломної освіти Анатолія Потапчука: «Любіть своїх пацієнтів, терпіть їх, кайтеся, якщо згрішили проти них, – і будете найуспішнішими лікарями».

Насамкінець студенти подякували викладачам, вручили їм грамоти та, звісно, зробили пам’ятні фото на згадку.

Ксенія Шокіна,
фото, відео Роберта Паппа