Студентам-економістам УжНУ розповідали про особливості ведення бізнесу спеціалісти зі Словаччини

10 листопада студенти економічного факультету мали можливість прослухати лекцію провідних спеціалістів Словаччини та керівників великих словацьких компаній про особливості ведення бізнесу.

Близько 40 студентів відвідали конференцію із транскордонного співробітництва між Україною та Словаччиною, що відбулася в галереї «ІЛЬКО».

Спікерами конференції були Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Бур’янова, представник Державного управління Словацької Республіки Яна Дацкова, директор некомерційної організації НУО ДРУЖБА СЛОВАЧЧИНА – УКРАЇНА Томаш Петрашко, керівник департаменту стратегічного розвитку в Державному управлінні Словацької Республіки Мартіна Сзабова; директор культурної асоціації FEMAN/ Словацько-Європейське культурне товариство, представник міста Кошице у справах транскордонного співробітництва Кошице – Україна Едуард Бураш, доктори філософії Душан Мар’як, Петер Губа, представник словацького корпусу українського студентства Роман Догович, представник міжнародної логістичної компанії Dachser Станіслав Балог, заступник виконавчого директора з фінансів, доктор філософії Томаш Янчуш; представник технічного університету в Кошицях, доктор філософії Марія Гамцова, квестор Університету Павла Йозефа Шафарика Міхал Ткач, заступник декана факультету природничих наук UPJŠ Маріан Кіреш, менеджер з комунікацій проекту T-Systems Марек Лавчак, керівник організації «Creative Industry Košice» Міхал Гладкі.

На відкритті конференції був присутній мер Ужгорода Богдан Андріїв.

Незважаючи на те, що спікери розмовляли словацькою, проблем з розумінням не виникло: всяк охочий міг узяти навушники і в режимі онлайн чути переклад українською.

Конференція стала неабияким досвідом для молоді, адже дозволила не лише почути практичних спеціалістів, а й поспілкуватися з ними в перерві між виступами.

А для цінувальників мистецтва був окремий бонус – виставка робіт художника Володимира Черепані.

За інформацією деканату економічного факультету