Студенти-біологи УжНУ проходитимуть літню навчально-польову практику в Ніредьгазькому університеті

Триває співпраця між біологічним факультетом УжНУ та Ніредьгазьким університетом. Днями в Угорщині відбулася двостороння зустріч, де було досягнуто домовленостей щодо обміну студентами в межах літньої навчально-польової практики та обговорено розширення напрямків транскордонних наукових досліджень.

Також студенти біологічного факультету Марія Чичерська («Azotobacter bacteria in soil of urban ecosystems» – наук. кер. М. В. Кривцова), Біанка Газдаг («Ecological state of urban ecosystems (on the example of lawns in Uzhhorod») – наук. кер. А. В. Колесник), Тетяна Пацкан («Flora of Bozdosky recreation park in Uzhhorod» – наук. кер. Я. С. Гасинець) виступили з доповідями на 44-й конференції молодих учених Ніредьгазького університету.

Зустрічі й обмін науковими здобутками між представниками наших вишів стають традиційними. Нагадаємо, у травні цього року угорські студенти взяли участь у роботі ІХ регіональної конференції молодих учених і студентів, що відбувалася на біологічному факультеті ДВНЗ «УжНУ».

Вл. інф.