Студенти факультету туризму та МК екскурсували Львовом

Для практикантів організували цікаву 4-годинну мандрівку містом у супроводі професійного та високоерудованого гіда Сашка Старчака

Студенти факультету туризму та МК екскурсували Львовом
У рамках програми Туристично-країнознавчої практики під керівництвом ст. викладача Богдани Носи студенти 4-го курсу мали екскурсійний виїзд до Львова – одного з найпопулярніших туристичних міст України.
Студенти факультету туризму та МК екскурсували Львовом

Для практикантів було організовано цікаву 4-годинну мандрівку містом у супроводі професійного та високоерудованого гіда Сашка Старчака. Студенти дістали можливість поспостерігати за роботою фахівця, відчути себе в ролі екскурсантів і, звісно, розширити знання з туристичного українознавства.

Студенти факультету туризму та МК екскурсували Львовом

Поїздка стала справді цікавою, пізнавальною і корисною в контексті практичної підготовки майбутніх туризмознавців.

За інформацією кафедри туристичної інфраструктури та сервісу