Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студенти факультету здоров’я та фізичного виховання – волейбольні чемпіони студентської спартакіади

Срібні нагороди турніру дісталися медикам, бронзу вибороли наймолодші учасники – команда коледжу

0 566
Днями в спорткомплексі УжНУ «Буревісник» відбулися фінальні змагання з волейболу серед юнаків у залік студентської спартакіади Ужгородського університету. Щоб дістатися завершальної стадії, квартету найвправніших потрібно було посісти перші місця у своїх групах, на які з самого початку розділили 14 команд-учасниць. Тож до фіналу вийшли представники факультету здоров’я та фізичного виховання, медфаку, природничо-гуманітарного коледжу й ІТФ-у.

Ігри відбувалися за коловою системою, тобто команда повинна була зіграти з кожним суперником. Як під час групової стадії, так і у фіналі для перемоги мали обіграти суперників у двох партіях, що тривали до 15 очок. Обов’язки головного судді змагань виконувала викладач кафедри фізичного виховання Катерина Шевченко.

Але спершу за 5–8 місця змагалися команди, які посіли другі позиції у своїх групах. Тож фіналісти мали достатньо часу, щоб виконати розминку, відшліфувати подачі, обговорити схему гри проти супротивників.

Як виявилося, поєдинком за бронзу стало протистояння команд інженерно-технічного факультету й коледжу, котрі поступилися двом іншим суперникам. Після важкої попередньої гри з волейболістами факультету здоров’я та фізичного виховання, ІТФ-ники все-таки поступилися в третій партії й посіли 4 місце, а коледжани, наймолодші в турнірі, завоювали право зійти на третю сходинку п’єдесталу.

Фінальна гра видалася цікавою й видовищною. Обидві команди билися за перемогу. Першу партію із рахунком 10:15 вдалося виграти фізкультурникам. Медики з усіх сил намагалися протистояти, стримувати потужні подачі і туші суперника, втім не надто вдало: рахунок другої партії промовистий – 8:15 на користь факультету здоров’я та фізичного виховання.

Підсумкова турнірна таблиця виглядає так:

1. Факультету здоров’я та фізичного виховання. 5. Факультет інформаційних технологій.
2. Медичний факультет. 6. Математичний факультет.
3. Природничо-гуманітарний коледж. 7. Факультет туризму та МК.
4. Інженерно-технічний факультет. 8. Фізичний факультет.

Переможців і призерів грамотами та медалями нагороджувала головний суддя змагань Катерина Шевченко.