Студенти фізичного факультету ділилися своїми науковими доробками

Загалом було шість секцій різного тематичного спрямування, у яких оприлюднено 155 доповідей

Днями на фізичному факультеті відбулася студентська конференція, де молоді дослідники мали нагоду продемонструвати колегам свої наукові здобутки.

Загалом було шість секцій різного тематичного спрямування, у яких працювали студенти ІІІ-VI курсів: теоретична і ядерна фізика, фізична електроніка, оптика і спектроскопія, астрофізика, фізика і технології плівкових та аморфних матеріалів, фізика напівпровідників і діелектриків, прикладна фізика, інформаційна безпека, в окремій групі доповідали студенти 1-го та 2-го курсів. Усього виявилося 155 доповідей.

«Зазвичай у конференції беруть участь студенти починаючи від 3-го курсу. Це їхній, так би мовити, дебют. Такі заходи дають змогу відчути всі тонкощі захисту робіт, коректури, а також вчать лаконічно висловлювати думку, адже на доповідь дається не більше п’яти хвилин, та аргументовано вести дискусію. Кращі роботи потім друкуються у віснику», – розповів доцент кафедри фізико-математичних дисциплін Василь Рубіш.

Марія Шелельо