Студенти факультету МЕВ проходитимуть практику в консульстві України в Чехії

Декан факультету міжнародних економічних відносин професор Микола Палінчак мав зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Чеській Республіці Євгеном Перебийносом.

Микола Михайлович поінформував Євгена Петровича про співпрацю Ужгородського національного університету з вишами Чеської Республіки, зокрема з Карловим університетом, Університетом ім. Яна Евангеліста Пуркіне в Усті-над-Лабем, Університетом ім. Т. Г. Масарика в м. Брно.

Євген Перебийніс зі свого боку дав високу оцінку підготовці й роботі випускників Ужгородського університету, які сьогодні працюють в Посольстві України в Чеській Республіці.

У результаті зустрічі досягнуто домовленості про проходження практики студентів факультету міжнародних економічних відносин в консульстві України в Чеській Республіці.

За інформацією факультету міжнародних економічних відносин

Читати також Цього ж автора