Студенти юрфаку під час виробничої практики відвідали засідання Ужгородського міськрайонного суду

27 вересня студенти IV курсу та II курсу зі скороченим терміном навчання юридичного факультету в рамках виробничої практики відвідали засідання Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області.

Захід ініціював старший викладач кафедри міжнародного права, правосуддя та адвокатури, адвокат Павло Конч. Студенти мали змогу стежити за втіленням положень Кримінального процесуального кодексу на практиці.

У ході судового розгляду Павло Конч роз’яснював мо́лоді певні процесуальні дії, які відбувалися в суді, пояснював їхнє процесуальне значення. Після засідання студенти мали змогу задати викладачу питання, які в них виникли в ході судового розгляду.

Такі заходи є надзвичайно корисними для закріплення знань, здобутих під час вивчення дисциплін «Кримінальне право», «Кримінальний процес» та «Адвокатура». Тож студенти виявили бажання частіше відвідувати засідання суду в майбутньому.

За інформацією студента IV курсу юрфаку Христіана Скоблика