Студенти-юристи мали зустріч з міністром юстиції України

Іван Головей і Тетяна Склярова представили Павлові Петренку своє бачення досліджуваних ними тем

Студенти-юристи мали зустріч з міністром юстиції України
Нещодавно студенти юридичного факультету взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Роль Міністерства юстиції України в модернізації вітчизняної правової системи».
Студенти-юристи мали зустріч з міністром юстиції України

За результатами конференції, авторів кращих наукових тез запросили на зустріч із міністром юстиції Павлом Петренком, яка відбулася 13 грудня у приміщенні Міністерства юстиції України.

Студенти юридичного факультету Іван Головей і Тетяна Склярова представили міністрові своє бачення досліджуваних ними тем (роль присяжних у правосудді та проблемні питання «шлюбу за добу») і шляхи їх вирішення.

За інформацією юрфаку УжНУ