Студенти-юристи мали семінар в Ужгородській районній раді

Захід матиме продовження у наступних навчальних візитах молоді на сесійні засідання та роботу комітетів

Студенти-юристи мали семінар в Ужгородській районній раді
Якісна фахова підготовка майбутніх юристів визначається не тільки дотриманням стандартів, які затверджує Міністерство освіти і науки до відповідної спеціальності. Формування правосвідомості студента-правознавця та його конкурентоспроможність на ринку праці в майбутньому залежить не лише від рівня вивчення теорії права та норм, а й від спілкування з людьми, які мають досвід правозастосування.

Під час екскурсії

Керівництво юрфаку та його викладачі добре це усвідомлюють, тому в навчальному процесі частим є використання діалогів «студент – практик».

Так, нещодавно для студентів юридичного факультету в рамках вивчення дисципліни «Муніципальне право» було організовано екскурсію-семінар до Ужгородської районної ради. Під час заходу студенти не тільки ознайомилися з особливостями роботи райради та її апарату, а й мали нагоду поспілкуватися з керівництвом органу. Голова Руслан Чорнак розповів молоді про структуру ради, пріоритетні напрямки її діяльності, а керівники структурних підрозділів докладно ознайомили з особливостями діяльності на окремих ділянках: документообігу, юридичних, організаційних питань, питань комунального майна.

Студенти-юристи мали семінар в Ужгородській районній раді

Захід виявився цікавим і пізнавальним, а на запрошення керівництва Ужгородської райради матиме продовження у наступних навчальних візитах студентів факультету на сесійні засідання та роботу комітетів.

За інформацією юридичного факультету УжНУ