Студенти-юристи та міжнародники англомовно екскурсували Ужгородом

Ознайомлення з ужгородськими принадами першокурсникам влаштували колеги-туризмознавці

Студенти-юристи та міжнародники англомовно екскурсували Ужгородом
Ознайомлення з ужгородськими принадами англійською мовою для першокурсників юрфаку та факультету міжнародних економічних відносин днями влаштували наші туризмознавці.

Біля філармонії

Студентів супроводжували їхні викладачі та гість із Канади Кентон Фрізен, а ініціювала неординарну екскурсію викладач кафедри прикладної лінгвістики Наталія Дубович.

Студенти-юристи та міжнародники англомовно екскурсували Ужгородом

Студенти вивчають англійську, тож таке нестандартне заняття поліпшить їхні знання. До того ж багато з них приїхали до нас з інших областей, відповідно молодь мала не тільки мовну практику, а й ознайомилася з містом.

Екскурсію проводила першокурсниця факультету туризму та МК Тетяна Козловська, для якої цей досвід став першим. Готувала її до пізнавальної прогулянки більш досвідчена колега – четвертокурсниця Кароліна Срібна, яка підказала цікаві туристичні місця, поділилася власним досвідом.

Зустрілися на набережній біля міні-скульптурки вузла Кротона, відтак перетнули міст, вийшли на площу Театральну, де не оминали увагою, звісно, й решту мініатюрних пам’ятничків.

Відтак побачили споруду філармонії й почули про синагогу. Далі помандрували до замку. Дорогою звернули увагу на будівлю фізичного факультету УжНУ, в приміщенні якого раніше був василіанський монастир. А від замку спустилися до Кафедрального собору, пройшли пасажем і розпрощалися біля лінгвістичної гімназії.

Що ж, екскурсанти прогулянкою залишилися вдоволені, а Таня успішно пройшла перше «бойове» хрещення.

Ксенія Шокіна