Студенти-комп’ютерники зможуть проходити практику в Мукачеві з можливістю працевлаштування

Ужгородський університет і ІТ-компанія ТОВ «ТранСофтГрупа» підписали договір про практикування студентів УжНУ

24 січня з ініціативи ТОВ «ТранСофтГрупа» підписано договір про проходження практики студентів ІТ-спеціальностей УжНУ на підприємстві в Мукачеві.

Зацікавити молодь має те, що кращі практиканти здобудуть можливість дальшого працевлаштування, адже компанія пропонує низку вакансій (PHP developer, Junior PHP developer, Senior Front-end Developer, QA Engineer).

ТОВ «ТранСофтГрупа» – це корпорація, у якій працює понад 90 висококваліфікованих спеціалістів, готових реалізовувати завдання будь-якого рівня складності у сфері IT. Діяльність фірми заснована на побудові довгострокових партнерських взаємин з клієнтами і забезпечується висококваліфікованими фахівцями.

Основні напрямками роботи корпорації:

• Розробка програмного забезпечення;
  • Web-розробка (сайти);
  • Автоматизація бізнесу;
  • Професійна комп’ютеризація;
  • Тестування програмного забезпечення;
  • Технічне обслуговування;
  • Інші послуги у сфері ІТ-технологій.

Клієнтами компанії є як вітчизняні, так й іноземні компанії, зокрема з країн ЄС та США. Серед ключових партнерів – світові компанії-лідери у сфері ІТ Microsoft, Magento, D-link, Dell.

Більш докладно про діяльність компанії та  доступні вакансії можна дізнатися на її офіційному сайті.

Контактна інформація для довідок щодо проходження практики та співбесіди:

тел. (095)327-55-90 / e-mail personal@transoftgroup.com