Студенти-медики вчили ужгородців піклуватися про своє здоров’я

Молодь була приємно вражена тим, що чимало ужгородців веде здоровий спосіб життя

Студенти-медики вчили ужгородців піклуватися про своє здоров’я
Нещодавно студенти медичного факультету члени UMSA-Uzhhorod спільно із лікарем-невропатологом Олександром Бобровником влаштували акцію «STROKE Awareness Campaign», спрямовану на профілактику серцево-судинних та церебро-васкулярних захворювань ужгородців.

Близько 300 містян упродовж дня змогли виміряти артеріальний тиск, рівень глюкози в крові та зробити УЗД сонних артерій. Крім того, майбутні лікарі вели консультативні бесіди з жителями Ужгорода. Тим, хто мав підвищений артеріальний тиск, роздавали щоденники для моніторингу стану здоров’я.

Студенти-медики вчили ужгородців піклуватися про своє здоров’я

Хоч про акцію говорили напередодні у ЗМІ та соцмережах, чи не основною агіткою стали люди у білих халатах, до яких вишикувалася чимала черга. Перехожі активно цікавилися й долучалися до акції.

Локальний координатор комітету SCOPH, один із організаторів Олександр Голубенко каже: «Сьогодні люди не мають часу надавати достатньо уваги своєму здоров’ю, а до лікарів звертаються вже в крайньому разі, коли помітні явні прояви недуги, нерідко з ускладненнями, які потребують кардинального лікування. Ми хотіли звернути увагу людей до власного здоров‘я, показати мінуси їхнього способу життя, дати рекомендації, як ситуацію виправити».

Медиків приємно вразило, що чимало ужгородців веде здоровий спосіб життя, стежачи за власним здоров’ям.

Ксенія Шокіна