У холі головного корпусу УжНУ молодь вітали команди Закарпатської ліги КВН

Студенти-міжнародники зробили колегам новорічний подарунок
Святковий настрій уже міцно запанував в УжНУ. Незважаючи на численні модулі, заліки, іспити, студенти факультету міжнародних економічних відносин за підтримки МГО «Студреспубліка» підготували в холі головного корпусу невеличкий новорічний подарунок молоді університету. Присутніх вітали команди Закарпатської ліги КВН.

Першими виступили учасники гурту «Wall Street» (економічний факультет), котрі зняли загальноуніверситетське відео «Maneken Challenge» – на кшталт проекту, що шириться Інтернетом, а також збадьорили всіх новорічними пісеньками про сесію (слова яких, сподіваємося, здійсняться).

Студенти-міжнародники зробили колегам новорічний подарунок

Відтак естафету перейняли молодші колеги економістів – КВН-ники «Ва-банк», на виступ яких завітав справжній Дід Мороз. Наприкінці дійства виступили винуватці свята – студенти-міжнародники у складі команди «МІЖНАРИ».

Загалом новорічний дарунок підніс студентам настрій: що краще налаштує на добру працю, як не гумор.

Марія Шелельо,
фото Роберта Паппа