Студенти привітали УжНУ з черговою річницею концертом у холі головного корпусу вишу

Керував заходом, запалюючи публіку, колишній голова студради Іван Граб

Рік тому Ужгородський університет святкував свою «круглу» дату, і ось знову вітаємо його з днем народження!

Традиційно на святкування зібралися в холі головного корпусу, де ведучий – колишній голова студентської ради Іван Граб – керував заходом і запалював публіку. Студенти ж співали рідному вишу пісні, змагалися в конкурсах та діставали за перемогу (та й за участь також!) оригінальні призи.

Крім того, показували свої таланти – хто вокальні здібності, як студентки Валерія Андріанова, Вікторія Максимова та Марина Кушнір, що виступили з сольними номерами, а – хто гнучкість та пластику, як танцювальний колектив факультету здоров’я людини.

Від імені керівництва присутніх привітав проректор із науково-педагогічної роботи Ігор Король. Звертався передусім до студентів, яким побажав легкої сесії і теплих аудиторій (про це обіцяв потурбуватися сам), а також порозуміння від Міністерства фінансів щодо стипендійної реформи.

Організатором свята став студентський профком УжНУ. Заходи, присвячені річниці вишу, тривають.

Антоніна Чундак,
фото, відео Віталія Завадяка