Студенти й викладачі філфаку переглянули виставу «Лісова пісня» у новій інтерпретації

«Кіпіш літературного спрямування» у театрі став для студентів справжнім магічним дійством і приніс неперевершені враження

Днями студентство філологічного факультету УжНУ мало нагоду вкотре насолодитися шедевром українського письменства, драмою-феєрією Лесі Українки «Лісова пісня», яку презентував Закарпатський академічний обласний театр ляльок «Бавка».

До вихованців приєдналися й викладачі філфаку на чолі з деканом Галиною Шумицькою.

Після перегляду вистави поділилася своїми враженнями щодо постановки заступник декана з виховної роботи Оксана Кузьма: «Лісова пісня» у театрі була справжнім магічним дійством. Ставити класику – це завжди максимум відповідальності, адже рівень глядацьких очікувань дуже високий. Постановка шедевру драматургії Лесі Українки, безперечно, вийшла дуже вдалою й самобутньою. Актори зуміли передати всю силу й міць цього твору. Вони не просто грали, а проживали історію Мавки і Лукаша. Впевнена, що викладачі і студенти філфаку дістали справді естетичну насолоду від такого блискучого сценічного втілення драми-феєрії Лесі Українки».

Студенти так захоплено обговорювали побачене, що впіймати кілька слів удалося одразу від двох україністок третього курсу Наталії Турчин та Олесі Білецької:

«Про виставу «Лісова пісня» ми дізналася завдяки Оксані Юріївні Кузьмі. Довго не думали – вирішили, що підемо! У принципі й не вагалися: як то кажуть, будь-який «кіпіш» літературного спрямування – це наше! Враження просто неймовірні. Протягом вистави майже сто разів прошептали з подругою одна одній: «Це шикарно! Це просто шикарно!».

За невеликий проміжок часу вдалося відчути цілий спектр емоцій, переживань. Драму читали не раз, проте й не уявляли такої її інтерпретації. Актори грали просто неперевершено, ми повірили кожному слову, жесту, руху. Наприкінці навіть заплакали. Що тут скажеш – дівчата…☺ Надзвичайно раді, що мали змогу відвідати таку виставу й обов’язково порадимо іншим. Адже де ще в Ужгороді, за смішні гроші, які дали за квитки, можна мати такі враження», – поділилися враженнями дівчата.

Юлія Шипович