Наші студенти та викладачі побували на бізнесовому тренінгу в Трускавці
21 березня понад півсотні студентів-економістів та міжнародників разом із викладачами повернулися з тренінгу в Трускавці, організатором якого виступила благодійна організація «Закарпатське агентство з інвестицій, інновацій та розвитку».
Наші студенти та викладачі побували на бізнесовому тренінгу в Трускавці

Тренінг складався з 5 тематичних напрямків:

• • бізнес-планування старт-ап компанії;
  • • маркетинг та брендинг;
  • • економічні та податкові аспекти бізнесу в Словаччині;
  • • юридичні форми бізнесу в Словаччині;
  • Бізнес-міграція в Словаччину.

Проводили семінари й працювали зі студентськими групами викладачі зі Словаччини й України. Таким чином, студенти 3-го і 4-го курсів спочатку діставали актуальну практичну інформацію від лекторів, відтак опрацьовували її у робочих групах. Тут доводилося застосовувати й усі здобуті раніше знання, а також використовувати креативне мислення.

Наші студенти та викладачі побували на бізнесовому тренінгу в Трускавці

«Така робота корисна не лише у навчальній, а й у виховній роботі, – каже заступник декана економічного факультету Віталій Герзанич. – Адже ми, як викладачі, ставимо собі за мету не просто подати студентам інформацію, а донести її в зрозумілій формі, простежити певну віддачу. І тут дуже важлива комунікація. Працюючи однією командою над конкретними завданнями, розумієш, як думає студент, що для нього цікаво… І це робить нашу діяльність значно ефективнішою».

Наші студенти та викладачі побували на бізнесовому тренінгу в Трускавці

Можливість стати учасниками тренінгу ужнівці дістали завдяки випускнику економічного факультету Михайлу Нагоркіну, котрий на заході представляв «Закарпатське агентство з інвестицій, інновацій та розвитку». До слова, за результатами участі в заході студенти, крім набутого практичного досвіду, отримали й сертифікати. Тож висловлюють ініціатору й організаторам щиру подяку ☺.

Наші студенти та викладачі побували на бізнесовому тренінгу в Трускавці
За інформацією деканату економічного факультету УжНУ