П`ятниця, 20.01.17, 06:59 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Екскурсії

Студенти-туризмознавці побували на «Срібному Татоші»
Вечеря при свічках

23–24 травня в Чинадіївському замку біля Мукачева відбувся міжнародний фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош». Побували на ньому і студенти факультету туризму та міжнародних комунікацій. Фортеця «Сент-Міклош» XV ст., гордо височіючи над мальовничою Латорицею на тлі карпатських вершин, радо зустрічала гостей.

На фестивалі

Атмосфера на святі вражала. Кожен учасник мав змогу забути про буденні тривоги і справи і вповні насолоджуватися «мандрівкою у часі». Про сучасність тут нагадувало мало що – настільки організаторам удалося відтворити картину лицарської доби.

Фестиваль був дуже цікавим і насиченим: середньовічні двобої на мечах і алебардах, середньовічне регбі, лучний турнір, автентична музика, смачні страви за старовинними рецептами тощо.

На фестивалі

Крім того, кожен відвідувач мав змогу поекскурсувати замком «Сент-Міклош», узяти участь в середньовічних забавах і танцях, постріляти з лука та арбалета, покидати списа, долучитися до майстер-класів, придбати оригінальні речі на ярмарку, сфотографуватися в обладунках (для цього діяли спеціальні майданчики). У вечірній час небо спалахнуло від фаєр-шоу.

На фестивалі

Увечері в замку була смачна вечеря при свічках, а також літературні читання, які нікого не залишили байдужими.

На два дні середньовічна містерія заполонила не тільки територію замку, а й усіх учасників. Це було неймовірне свято, чудовий фестиваль, який залишиться у серці кожного, хто його відвідав. Особливо запам’ятається дійство дівчині, котрій учасник фестивалю запропонував стати його дружиною – дама його серця погодилася на пропозицію свого лицаря.

Вл. інф.

Екскурсії | 27.05.15 | Додав Шумицька | 661 | 0.0/0
Теги: Студенти-туризмознавці, «Срібний Татош»

Позиція [18]Інтерв’ю [138]