Студенти-україністи заглибилися у філософський світ Павла Бедзіра

Молодь філфаку зі своїм наставником відвідала виставку відомого закарпатського художника

Мистецтво – це шлях до саморозвитку кожного з нас. Література, музика, живопис, театр – все це розвиває духовність людини та її світогляд.
Студенти-україністи заглибилися у філософський світ Павла Бедзіра

Одним із кроків до самовдосконалення стало відвідання студентами-україністами 4-го курсу філологічного факультету УжНУ разом із завідувачем кафедри української літератури професором Валентиною Володимирівною Барчан експозиції творів закарпатського художника Павла Бедзіра – «Павло Бедзір. Невідомий відомий».

Остання персональна виставка Павла Бедзіра відбулася майже два десятиліття тому – 1995 р. – у Будапешті, а в Ужгороді – рік перед тим. Сучасна експозиція охоплює різні творчі періоди життя художника, його головні графічні техніки. Це не просто виставка робіт митця, які є власністю того чи іншого музею, а підбір картин з приватних колекцій. Студенти зацікавлено сприймали по-філософськи заглиблені картини художника, де в образах-символах природи втілені екзистенційні проблеми буття.

Кожен із них у картинах майстра відчув щось близьке для душі та відкрив щось нове у власному світосприйнятті.

Сергій Темрьо