Студенти УжНУ долучаються до екологічних ініціатив від «Let’s do it, Ukraine!»

Головна акція – масштабне прибирання «Зробимо Україну чистою разом!» – відбудеться 29 квітня

Студенти УжНУ долучаються до екологічних ініціатив від «Let's do it, Ukraine!»
Днями в малому залі засідань Закарпатської ОДА відбувся Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку. Організатор заходу – ГО екологічного спрямування «Let’s do it, Ukraine!», членами якої є студенти УжНУ.

Студенти УжНУ долучаються до екологічних ініціатив від «Let's do it, Ukraine!»

Форум улаштували за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Із вітальним словом виступила координаторка національної команди Людмила Осипчук: «Рада вперше бути в Ужгороді. Як відомо, проблема відходів нині вкрай актуальна. Цей форум – частина стратегії в боротьбі зі сміттям. Маємо на меті прищепити населенню екологічну культуру».

Студенти УжНУ долучаються до екологічних ініціатив від «Let's do it, Ukraine!»

Регіональний координатор екологічного руху, третьокурсник хімічного факультету Іван Збуринь зауважив: «Форум є черговим етапом на шляху до очищення навколишнього середовища. Прагнемо популяризувати волонтерський рух, навчити правильної утилізації відходів. Для досягнення результату слід долучити представників різних організацій, держуправлінь, студентську та шкільну молодь».

Про участь школярів в екологічному русі розповіла координатор учнівського самоврядування в Закарпатській області, завідувач відділу комунікацій «Падіюну» Світлана Лукач. Ініціативу зробити Україну чистішою підтримала і Студентська рада УжНУ.

На рівні Закарпаття до екопроекту долучилися активісти ГО «ФРІ», «Єдине студентство», «Європейська Асоціація студентів права Україна» (ELSA Україна). Головна акція – масштабне прибирання «Зробимо Україну чистою разом!» —відбудеться 29 квітня 2017 року. Крім того, оберігати довкілля навчатимуть на тематичних обговореннях, круглих столах, проведуть всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFest». У планах – перший літній табір і розробка мобільного додатку, присвяченого пунктам прийому сміття.

Студенти УжНУ долучаються до екологічних ініціатив від «Let's do it, Ukraine!»

Організатори закликають небайдужих брати активну участь у майбутніх акціях, змінюючи середовище на краще!

Ольга Брайлян,
фото Сергія Харука