Студенти УжНУ допомогли організувати визначну для Ужгорода танцювальну подію – «Uzhgorod Open 2017»

Волонтерами на турнірі працювали студенти чотирьох факультетів

Одна з найфеєричніших подій року у ці вихідні відбулася в Ужгороді. У спорткомплексі «Юність» влаштували традиційні міжнародні змагання з танцювального спорту – «Uzhgorod Open 2017».

Турнір відбувався уже вп’ятнадцяте. Участь у ньому взяли близько 1200 пар з 21 країни світу, а оцінювали їх члени журі з трьох континентів.

Студенти Ужгородського національного університету теж долучилися до організації змагання – вони займалися волонтерською роботою.

Як розповіла проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел, влаштувати турнір допомогли студенти факультетів здоров’я та фізичного виховання, іноземної філології, міжнародних економічних відносин та туризму і міжнародних комунікацій. За її словами, вже з цього тижня в «Ювентусі» розпочинає роботу танцювальна секція. Для нинішніх і майбутніх студентів, що займаються цим естетичним видом спорту, це чудова нагода поєднувати навчання в УжНУ з цікавим, захопливим заняттям.

Василь Третяк,
фото автора та видання «Закарпатський кореспондент»