Роботу в «GoodAI» можуть дістати студенти УжНУ, що стажуються в літній школі у столиці Чехії

Миколі Роботишину та Анатолію Потапчуку до вересня випала нагода вивчати ІТ-технології в DataLab SummerCamp ’2016 у Празі

0 1 001
У чеській столиці ще 1 липня стартувала літня школа з вивчення ІТ-технологій DataLab SummerCamp 2016. Навчатися там аж до вересня випала нагода й двом нашим студентам.

Микола Роботишин та Анатолій Потапчук

Програма розрахована на чеських студентів-старшокурсників, яких навчають поєднувати математичні алгоритми з виробництвом.

Починалося все з лекційного курсу, відтак перейшли до практики. На вибір студентам запропонували декілька проектів від різних фірм, над якими й працюють у рамках практичної частини.

УжНУ представляють студент-математик Микола Роботишин та студент факультету інформаційних технологій Анатолій Потапчук. Хлопці обрали один із найбільш складних проектів від команди GoodAI. Пов’язана робота  з розробкою штучного інтелекту – ця галузь стає дедалі популярнішою у світі.

Павло Мулеса та Микола Маляр

Заступник декана математичного факультету Павло Мулеса та доцент кафедри кібернетики і прикладної математики Микола Маляр побували у Празі, щоб на власні очі побачити навчальний процес. Павло Павлович коментує: «Сучасні студенти досить інертні – їх нерідко треба мотивувати до дій. Тепер хлопці, котрі поїхали, надзвичайно раді, що їм випала така нагода. Якщо нашим студентам удасться у встановлений термін реалізувати проект, то вони дістануть роботу в компанії GoodAI».

Окрім навчання, встигають і відпочивати. У вільний час студенти гуляють містом, ходять на екскурсії, відвідують різні зустрічі з цікавими людьми.

Микола Роботишин задоволений тим, що має нагоду вдосконалювати свої знання на практиці за кордоном. Хлопець розповідає: «Насамперед цікаво порівняти систему навчання в нас і в Чехії. Є дуже багато відмінностей. Університет, на базі якого відбувається літня школа, займається дослідженнями, пов’язаними з найактуальнішими проблемами сьогодення, зокрема машинним навчанням, штучним інтелектом, аналізом даних. Ми з Толіком зрозуміли, що нам ще багато чого вчитися, аби працювати у сфері програмування. Але ця школа дає таку можливість – ми вже вивчили чимало нового і не думаємо зупинятися на досягнутому».

До завершення DataLab SummerCamp ще є трохи часу. Тож бажаємо нашим хлопцям успішного втілення проекту в життя й хорошої роботи в майбутньому.

Ксенія Шокіна