Молодь УжНУ творчо побесідувала в неформальній обстановці літературника

Відзначити Міжнародний день дитячої книги, демонструючи свій письменницький доробок, охочих виявилося багато

Молодь УжНУ творчо побесідувала в неформальній обстановці літературника
Днями талановита молодь Ужгорода знову зібралася на творчі посиденьки в неформальній дружній обстановці. Дійство, організаторами якого виступила громадська організація «Єдине студентство», відбувалося у рамках святкування Міжнародного дня дитячої книги.

Салат-бар «Олів’є», домашня атмосфера якого тішила всіх присутніх, радо зустрів молодих шанувальників пера.

Молодь УжНУ творчо побесідувала в неформальній обстановці літературника

Охочих продемонструвати свої доробки виявилося багацько, виступали здебільшого студенти УжНУ, що, безумовно, радує. Адже такі зібрання згуртовують молодь різних спеціальностей заради єдиної мети: пропаганди прекрасного в суспільстві.

Нагадаємо, що це вже другий літературник, який було проведено з ініціативи «Єдиного студентства». Сподіваємося, що й надалі такі дійства відбуватимуться в нашому місті.

Марія Шелельо