Молодь УжНУ творчо побесідувала в неформальній обстановці літературника

Відзначити Міжнародний день дитячої книги, демонструючи свій письменницький доробок, охочих виявилося багато

Днями талановита молодь Ужгорода знову зібралася на творчі посиденьки в неформальній дружній обстановці. Дійство, організаторами якого виступила громадська організація «Єдине студентство», відбувалося у рамках святкування Міжнародного дня дитячої книги.

Салат-бар «Олів’є», домашня атмосфера якого тішила всіх присутніх, радо зустрів молодих шанувальників пера.

Охочих продемонструвати свої доробки виявилося багацько, виступали здебільшого студенти УжНУ, що, безумовно, радує. Адже такі зібрання згуртовують молодь різних спеціальностей заради єдиної мети: пропаганди прекрасного в суспільстві.

Нагадаємо, що це вже другий літературник, який було проведено з ініціативи «Єдиного студентства». Сподіваємося, що й надалі такі дійства відбуватимуться в нашому місті.

Марія Шелельо