Студенти УжНУ у фіналі Чемпіонату світу з програмування випередили колег із Оксфорда та Принстона

Вітаємо наших студентів та їхніх тренерів із такими високими досягненнями!

0 15 600

Біля гори Рашмор – меморіалу Джорджа Вашингтона, Томаса Джефферсона, Теодора Рузвельта й Авраама Лінкольна

Сьогодні вночі у США завершився фінал Чемпіонату світу з алгоритмічного програмування, у якому взяла участь команда Ужгородського університету на чолі з капітаном Сергієм Нагіним. Керівник і тренер команди – завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій УжНУ Олександр Міца.

Олександр Міца

Фінальні змагання тривали впродовж 20–25 травня в Рапід-Сіті (штат Південна Дакота, США). У підсумку команда УжНУ посіла 34 місце: для здобуття бронзових медалей хлопцям не вистачило однієї розв’язаної задачі (повна таблиця результатів доступна за посиланням).

Студенти УжНУ випередили не тільки українських колег – із Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка (команда зі столиці посіла 56 місце), а й учасників зі США (студентів Принстонського, Техаського, Мерилендського університетів), Великобританії (команду Оксфордського університету) та інших країн.

Загалом у фіналі брали участь 128 команд.

Тож вітаємо студентів факультету інформаційних технологій Сергія Нагіна, Єгора Бобика і Тараса Новохацького та їхніх тренерів із високими досягненнями!

Наша команда
Василь Шаркань