Неділя, 23.07.17, 19:54 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Міжнародні контакти

Наші студенти-спортсмени змагалися у міжнародному турнірі з віндсерфінгу у Словаччині

6 травня, у Юріїв день, водне плесо словацького озера Домаша гостинно зустріло змагальників-віндсерфінгістів п’яти країн – України, Чехії, Угорщини, Німеччини та Словаччини. Загалом зібралося 48 учасників.

Доцент Олена Дуло з німецьким колегою

Змагання урочисто відкрили засновник і керівник серф-клубу «Домаша» Павол Лопуховський і головний організатор запливів – чемпіон світу з віндсерфінгу, учасник трьох олімпіад Патрік Поллак. Від України у відкритті взяли участь доцент УжНУ, координатор проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» Олена Дуло, заслужений тренер України Марина Чундак, а також спортсмени – студенти УжНУ.

Участь у таких змаганнях є одним із результатів реалізації завдань українсько-словацько-норвезького проекту, який завершив свою роботу, проте його учасники, мотивовані до активної фізичної діяльності й здорового способу життя впродовж річної міжнародної співпраці, взяли участь у спортивній зустрічі за власний кошт.

Павол Лопуховський

Українські учасники користувалися відповідним спорядженням (а це водонепроникні костюми, віндсерфінгові дошки та вітрила) серф-клубу «Домаша», який, своєю чергою, придбав його за ґрантові кошти під час роботи спільного з УжНУ проекту.

Погода впродовж зустрічі була різною: першого дня присутніх на Домаші гостей тішило яскраве сонечко, наступного – поливав рясний дощ, проте, як зауважує Павол Лопуховський, тут не це має значення: все залежить від сили і напряму вітру – без нього віндсерфінгувати не вдасться. Зловити вітер і балансувати власним тілом – у цьому успіх. Збоку виглядає захопливо й просто… Коли ж бачиш очі тих, хто повертається на берег, розумієш: це не просто спорт чи фізична активність – це спосіб життя… Це захоплення, хобі, пристрасть, що дає відчувати повноту життя. Значення має не так результат, як процес.

Захоплення, хобі, пристрасть

Тож навчання ужгородських студентів триває далеко не лише в межах університету – наші викладачі докладають зусиль, аби локація занять була якомога ширшою, а самі вони – різноаспектними та багатовекторними.

Медіацентр УжНУ

Міжнародні контакти | 09.05.17 | Додав VIP | 420 | 5.0/3