Наші студенти-військовики долучилися до вшанування полеглих при обороні Дебальцівського плацдарму

Вічна пам’ять і слава Героям!..

Минає друга річниця з часу, як військові Закарпатської 128-ї ОГПБ вийшли з пекла – Дебальцівського котла. 17 лютого в Ужгороді на площі імені майора Віталія Постолакі вшанували пам’ять тих, хто назавжди залишився в Дебальцеві.

Про трагічні події 9 діб оточення годі вже й розповідати: у лютому 2015-го загинуло багато Героїв, серед яких і закарпатці. Вшанувати пам’ять захисників зібралися військові, волонтери, друзі та родичі загиблих. Віддати шану прийшли й студенти кафедри військової підготовки УжНУ.

Після Гімну України та хвилини мовчання до присутніх звернулося військове командування, представники духовенства, свідки тих страшних подій, а також мама Віталія Постолакі. Майор Постолакі був одним із тих, хто поліг, обороняючи плацдарм, – саме його іменем тепер названо площу, де встановлено меморіал загиблим Героям.

Оборонців Дебальцева нагородили пам’ятними хрестами з написом «Дебальцево-2015». Декого, на жаль, посмертно.

Вічна пам’ять і слава Героям!..

Ксенія Шокіна,
фото надані студентами кафедри військової підготовки УжНУ