Студенти військової кафедри навчаються не лише на полігоні, а й у Кафедральному соборі

Студенти висловлюють отцю Івану подяку не лише за цікаве заняття, а й за все те, що він робить у зоні бойових дій

Студенти нового набору військової кафедри УжНУ мали духовну бесіду із капеланом Іваном Ісаєвичем – дізнавалися, яку вагу має віра на війні.

Духовні бесіди на військовій кафедрі практикують не вперше – минулого навчального року студенти першого курсу також мали нагоду поспілкуватися з отцем Іваном.

Майбутні офіцери запасу почули про виховання військового духу у військовослужбовців, співпрацю військових психологів і військових капеланів та про дії офіцерів у критичних ситуаціях.

Студенти військової кафедри

Студентка істфаку Василина Манівчук щойно вступила на військову кафедру. Заняття тільки-но розпочалися, і все для молоді поки що нове й досі небачене. Дівчина поділилася своїми враженнями від незвичайного заняття: «Отець Іван неодноразово був у зоні АТО, тож розповів нам багато ситуацій з життя у реаліях війни. Ця людина насправді заслуговує поваги. Знаю його особисто.

Василина Манівчук

Він декілька разів був серйозно поранений і однаково продовжує їздити в зону бойових дій, багато чого зробив для дітей, які залишилися на території військового конфлікту – насамперед в організації і створенні дитячих садочків чи інших виховних структур, які були зруйновані внаслідок війни. Усі його уважно слухали, бо говорив розумно, говорив цікаво і дійсно доступно про те, що сам бачив».

Важливо, що заняття було справді у формі діалогу: після розповіді отця Івана студенти ставили багато запитань. Насамкінець Василина Манівчук висловила отцю подяку від імені всіх студентів не лише за цікаве заняття, а й за те, що він робить.

Ксенія Шокіна
Фото Василини Манівчук