Середа, 24.05.17, 05:25 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Екскурсії

Студенти-військовики побували на Дні відкритих дверей у військовій частині
Студенти кафедри військової підготовки

Побачити матеріально-технічне забезпечення армії, скуштувати страв польової кухні та стати свідками справжнього військового відпрацювання пересічному громадянину доводиться не щодня. Студенти військової кафедри хоч і не вперше мають такий досвід, однак і цього разу почерпнули для себе багато нового.

24 лютого на території військової частини 15-го окремого батальйону 128-ї бригади відбувся День відкритих дверей. У гості до військовиків завітали не лише їхні молодші колеги-студенти, а й школярі старших класів, студенти училищ, волонтери, демобілізовані, близькі та й просто цікаві ужгородці.

Військові ретельно підготувалися: представили інженерну та бойову техніку, яку 128-а бригада нещодавно вивела із зони бойових дій на Сході, справжнє озброєння, засоби зв’язку, розвідки, медичні засоби та навіть розгорнули польову кухню.

Можна було не лише роздивлятися, а й потримати у руках зброю, зазирнути у лінзи біноклів, залізти у танк, БРМ чи БМП та навіть спробувати себе у ролі навідника. А досвідчені військові охоче пояснювали й показували, що і як працює. Вдалим фоном заходу стали всіма улюблені пісні Океану Ельзи та інших українських виконавців.

Прийшли у частину й представники військового комісаріату, які роз’яснювали молоді умови вступу у вищі військові навчальні заклади та умови військової служби за контрактом.

Після бойового відпрацювання засідки та евакуації пораненого глядачі не приховували захвату й гучно аплодували, а школярі кинулися збирати гільзи.

Юлія Кошель

Курсантка першого року навчання Юлія Кошель приїхала з Полтави й вивчає в Ужгороді військову справу. Дівчина каже: «Я побачила багатьох крутих людей, про яких раніше не знала. А їх є чимало в Україні! Про них всі ми дізналися через те, що нині відбувається в нашій державі на Сході. Вони є прикладом для наслідування, тому я і обрала для себе військову кафедру. Сьогодні для мене цікаве буквально все! До цього не бачила ані техніки, ані сухпайків, військових аптечок… А від військового відпрацювання я просто в захваті!»

Військові мають намір проводити такі заходи регулярно, аби не лише піднімати авторитет української армії, а й популяризувати її серед молоді.

Ксенія Шокіна

Екскурсії | 26.02.17 | Додав Г_Кришiнець | 212 | 0.0/0
Теги: кафедра військової підготовки, екскурсія, військова частина

Долучайся!