Магістрів факультету міжнародних економічних відносин теж дипломовано!

Випускників вітали декан Микола Палінчак та проректор Олександр Рогач

0 356
9 лютого у малому залі Вченої ради УжНУ і дружня когорта недавніх магістрантів факультету міжнародних економічних відносин отримала свої омріяні дипломи.

Микола Палінчак

Церемонію розпочав декан ФМЕВ Микола Палінчак, котрий привітав своїх «діток» із закінченням для них епохи іспитів і заліків, що неодноразово ставали причиною недоспаних ночей. Також Микола Михайлович висловив сум через розставання з такими прекрасними спеціалістами, але впевнений – кожен знайде себе в житті. Декан вручив і пам’ятні грамоти випускникам за високі досягнення у навчанні та активну участь у громадському житті факультету.

Олександр Рогач

На свято завітав гість – проректор Ужгородського університету, доктор юридичних наук, професор Олександр Рогач, котрий знайшов і свої  теплі слова магістрам, відзначивши затишну сімейну атмосферу факультету міжнародних економічних відносин, де панує злагода.

Щоб підібрати найкращі кадри для співпраці на урочистості завітала менеджер із підбору персоналу відомої на Закарпатті компанії Наталія Плавайко, яка повідала присутнім, зокрема випускникам, про нові вакансії, а також деякі деталі з робочого життя.

Кульмінацією ж дійства стало вручення довгоочікуваних дипломів деканом та проректором, а також відеоролик – розповідь про життя колишніх уже студентів від першого дня на факультеті аж до сьогодні.

На завершення свята слово від імені усіх випускників мовила Юліанна Качур, котра підбила підсумки усіх років навчання в УжНУ, розповіла присутнім про найкращі риси своїх викладачів. А на завершення – прощальний подарунок факультетові від екс-студентів-міжнародників, ну і, звісно ж, пам’ятні фото.

Марія Шелельо

Читати також Цього ж автора

Залишіть відповідь

X