Студентка УжНУ стала чемпіонкою України з паверліфтингу й одержала Почесну відзнаку від міськради

Цього року Єлизавета Бан уже ставала чемпіонкою світу та України серед молоді

У Мукачівському драматичному театрі пройшов чемпіонат України з паверліфтингу в класичному жимі лежачи серед чоловіків і жінок, у якому взяла участь студентка 5-го курсу факультету здоров’я людини УжНУ Єлізавета Бан. Вона чітко виконала усі три підходи до штанги і впевнено перемогла у ваговій категорії до 47 кг, випередивши срібну призерку з Львівщини на 25 кг!

Єлизаветі Бан, як найтитулованішій учасниці турніру, було довірено піднімати Державний прапор на урочистому відкритті чемпіонату, а на змагальному помості Ліза довела свою майстерність у підйомі штанги.

Цього року Єлизавета вже ставала чемпіонкою світу та України серед молоді. Ось і перше доросле «золото». Відразу після нагородження спортсменка виїхала до обласного центру, де їй урочисто було вручено Почесну відзнаку Ужгородської міської ради у номінації «Діяльність у сфері молодіжної політики, фізкультури і спорту».

На факультеті здоров’я людини в університетській секції атлетизму студентка займається під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання Андрія Федорішка.

Вл. інф.

Читати також Цього ж автора