Олександра Крапля та Тетяна Плеша знайомили американців з Мукачевом

Студентки-лінгвістки провели екскурсію для американських гостей
17 вересня студентки-першокурсниці напряму підготовки «Прикладна лінгвістика» ФМПМБ супроводжували делегацію TOUCH  міста Корвалліса (штат Орегон, США) у поїздці до Мукачева.

Олександра Крапля та Тетяна Плеша

Дівчата ознайомили американських гостей з туристичними пам’ятками та визначними місцями міста, а також відвідали візитівку Мукачева – замок «Паланок». Під час прогулянки студентки розповіли гостям про історію та архітектуру міста, а також про закарпатську кухню, самобутніми стравами якої американські гості мали змогу поласувати у Мукачеві.

Олександра Крапля та Тетяна Плеша поділилися враженнями про спілкування з гостями: «Поїздка нам дуже сподобалася. Це був наш перший досвід у ролі екскурсоводів, перекладачів – сподіваємося, не останній.

Під час екскурсії

Гості цікавилися всім, ставили багато питань, на які ми радо відповідали. З американською делегацією було дуже цікаво проводити час і вести бесіди англійською. Не було відчуття дискомфорту – ми ніби спілкувалися з давніми друзями».

Комунікативна методика – спосіб вивчення мови шляхом спілкування з носієм цієї мови – не буває нудною, вона захоплює набагато більше, ніж традиційні методи навчання. Тож студентки–першокурсниці набули першого незабутнього досвіду спілкування з англомовними гостями, що слугує потужним стимулом для дальшого прогресу у вивченні англійської мови.

За інформацією викладача кафедри прикладної лінгвістики Олени Табанюхової