Студентки-міжнародниці продовжують благодійні ініціативи

Ярмарок «European sweets» організували для збору коштів на лікування Тетянки-Михайлини Голубки, яка потребує трансплантації кісткового мозку

Студентки-міжнародниці продовжують благодійні ініціативи
12 травня хол головного корпусу УжНУ знову став місцем реалізації доброї справи. Тут ярмаркували студентки факультету міжнародних економічних відносин.

Благодійний захід відбувся в рамках відзначення Днів Європи. Ініціаторами виступили третьокурсниці Діана Переста, Андріана Баран, Юлія Баран, Олександра Кенідра.

Студентки-міжнародниці продовжують благодійні ініціативи

Про мету розповіла одна з організаторок Д.Переста: «Збираємо кошти на лікування Тетянки-Михайлини Голубки. Дівчинка потребує трансплантації кісткового мозку. Операція й реабілітація – дороговартісні, тому вже понад рік улаштовуємо різні благодійні заходи».

На ярмарку продавали популярні європейські солодощі: тирамісу, чизкейк, штрудель, круасани, рахат-лукум. Ціни – демократичні (15 грн за шматок тістечка).

До презентації асортименту підійшли креативно, підібрали й оригінальну назву – «European sweets». Тож охочих придбати й долучитися до хорошої справи не довелося довго чекати.

Ольга Брайлян