Студентку факультету здоров’я людини нагородили на Всеукраїнській конференції у Вінниці

Ретельно підготовлений виступ Аліни Петрище відзначили грамотою «За змістовну доповідь»

Студентку факультету здоров'я людини нагородили на Всеукраїнській конференції у Вінниці
Днями у Вінницькому державному педагогічному  університеті ім. Михайла Коцюбинського відбулася ІХ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Фізична культура, спорт та фізична реабілітація в сучасному суспільстві».

Грамота

Днями у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського відбулася ІХ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Фізична культура, спорт та фізична реабілітація в сучасному суспільстві».

У конференції взяло участь близько півсотні студентів з різних вишів України. УжНУ представляла студентка 4-го курсу факультету здоров’я людини Аліна Петрище, яка виступила з доповіддю на тему «Засоби фізичної реабілітації дітей шкільного віку, хворих на сколіоз І–ІІ ступенів» (науковий керівник – доцент Фелікс Філак).

Ретельно підготовлений виступ не залишився без уваги – нашу студентку нагородили грамотою «За змістовну доповідь».

Щиро вітаємо Аліну Петрище та її наукового керівника з відзнакою!

Вл. інф.