Студентка-міжнародниця УжНУ здобула грамоту на Всеукраїнській олімпіаді з прикладної лінгвістики

Журі відзначило Соломію Костельну за блискучу наукову доповідь і змістовну дискусію на тему «Ідіоми в англійському діловому мовленні: особливості перекладу»

Третьокурсниця факультету міжнародних економічних відносин Соломія Костельна взяла участь у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Прикладна лінгвістика», яка відбулася 5–7 квітня в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки в Луцьку.

За блискучу наукову доповідь і змістовну дискусію на тему «Ідіоми в англійському діловому мовленні: особливості перекладу» (науковий керівник – доцент Ольга Качмар) нашу студентку нагородили грамотою.

Упродовж двох днів майбутні лінгвісти з’ясовували між собою, хто кращий у галузях мовознавства, перекладознавства та лінгвістичного програмування. «За підсумками оцінювання теоретичної підготовки, вдалося здобути 8-е місце в рейтингу серед 17 учасників. Думаю, ця золота серединка є загалом непоганим результатом, адже наше відділення в УжНУ є наймолодшим з підрозділів, що готують прикладних лінгвістів у всій країні!» – ділиться враженнями Соломія Костельна.

На згадку про визначну подію кожного учасника нагородили символічним яблуком, яке просили передати на кафедру як атрибут олімпіади Appland!

За інформацією кафедри міжнародних відносин УжНУ