Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студентки УжНУ стали моделями на Ukraïnian Fashion Bazaar

До уваги глядачів серед іншого представили й еко-торби від ГО «Щасливі діти»

0 268

4-5 листопада в Ужгороді відбувся четвертий Ukraïnian Fashion Bazaar, на якому українські дизайнери мали нагоду представити власні напрацювання.
Наталія Кузьмак

Організатором модного заходу в обласному центрі традиційно виступила його засновниця, колишній доцент кафедри української мови УжНУ Ольга Мікула.  «Наше дітище потроху набирає обертів. Намагаємося максимально створити хорошу атмосферу як для гостей заходу, так і для учасників. Намагаємося врахувати всі нюанси організації, передбачити всі побажання. Сподіваюся, що захід піднявся ще на щабель вище, а наші гості й учасники залишилися задоволені, – ділиться пані Ольга. – Щодо планів на майбутнє, то навесні організовуємо наступний Ukraïnian Fashion Bazaar, на який приїдуть нові дизайнери з новими колекціями — як регіональні, так і з інших міст України. Будемо співпрацювати з медіа, фешн-виданнями, новими партнерами. А як усе вийде, покаже час».

Нинішній дводенний показ зібрав не лише стильних ужгородок, а й фешн-блогерів, стилістів, баєрів. Модельєри запропонували глядачам beauty look та street fashion, а ще почесне журі й глядачі мали нагоду обрати кращу сукню, яку дизайнери створили спеціально для конкурсу «Біла орхідея».

Представили на Ukraïnian Fashion Bazaar не лише одяг для дорослих, а й для маленьких модників та модниць. Одна з моделей, четвертокурсниця філфаку Наталія Кузьмак, як модель бере участь у показах уже втретє, тож розповідає: «Це хороший досвід у цій ролі, додає впевненості в собі, розкутості. Тут багато студенток різних факультетів УжНУ, хоча найбільше з філфаку і факультету туризму та МК. Що цікаво, є не тільки старшокурсниці, а й навіть дівчатка 2-х курсів. Аудиторія щоразу ширшає, і стає помітно, що Ужгород цікавиться модою».

Упродовж двох днів перед модним показом відбулися цікаві лекції й майстер-класи, а між виходами моделей можна було відвідати шоу-рум, де оглянути й придбати модні речі й аксесуари. Першого дня до уваги глядачів представили еко-торби від ГО «Щасливі діти». Усі вироби – унікальні, бо ж створили їх учасники ІІІ Відкритого студентського конкурсу з живопису «Срібний мольберт». Придбати собі оригінальний предмет гардеробу, до речі, можна на благодійному аукціоні, що триватиме до 10 листопада, на сторінці громадської організації.

Ксенія Шокіна

Залишіть відповідь