Студенти факультету МЕВ дізнавалися про співпрацю України з НАТО

Ішлося про невійськові виміри співпраці нашої держави з Організацією Північноатлантичного договору

Днями до студентів других-третіх курсів факультету міжнародних економічних відносин завітав професор кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Ужгородського університету, директор Центру міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції УжНУ Ігор Тодоров. Тема зустрічі – «Невійськові виміри співпраці України з Організацією Північноатлантичного договору».
Ігор Тодоров

Представив гостя аудиторії декан факультету Микола Палінчак. Відтак пан Ігор у презентаційній формі розпочав лекцію. Зокрема, студенти дізналися цікаві факти з історії заснування та функціонування НАТО. До прикладу, що відома стаття №5 за всю історію Альянсу застосовувалася лише раз – після теракту 11 вересня 2001 року в США.

Особливо важливою для студентів видалася інформація про співпрацю НАТО з Україною та про результати цієї взаємодії. За словами лектора, мета зустрічі полягала якраз в тому, щоб ознайомити студентів з історією, сучасним станом та перспективами євроатлантичної інтеграції України на підставі політико-правових документів й історичного досвіду.

Після презентації всяк охочий мав можливість поспілкуватися з паном Тодоровим та отримати цінну для себе інформацію.

Юлія Шипович,
фото зі сторінки ФБ факультету МЕВ