Студенти-філологи вітали своїх викладачів з професійним святом символічно

Молодь сподівається, що художні презенти з підтекстом різним підрозділам факультету стануть знаком співдружності всіх спеціальностей

Студенти-філологи вітали своїх викладачів з професійним святом символічно

Перша неділя жовтня асоціюється в більшості зі святом освітян – людей, котрі збагачують розумово й духовно кожне наступне покоління. На філологічному факультеті активне студентство про цей день ніколи не забуває й щороку вітає з професійним святом своїх викладачів.

Цьогоріч філфаківці, крім гарних слів, вирішили подарувати своїм наставникам презенти з підтекстом – картини, на яких зображено могутніх пегасів як символ натхнення і зв’язку всього живого, процитовано рядки з циклу поезій «Сім струн» видатної української письменниці Лесі України й позначено відповідну ноту.

Молодь сподівається, що ці даруночки в приміщеннях різних підрозділів факультету стануть знаком співдружності всіх спеціальностей.

Філфаківці

Тож іще раз вітаємо наших дорогих викладачів! Бажаємо Вам здоров’я, любові, доброго настрою, бадьорості духу, терпіння і вдячних студентів! Любимо Вас!

Марія Шелельо