Студенти-історики ознайомилися з практичними навичками роботи педагога

Четвертокурсники факультету історії та міжнародних відносин відвідали відкритий урок зі всесвітньої історії в ліцеї «Інтелект» Ужгорода

Студенти-історики ознайомилися з практичними навичками роботи педагога

Ужнівцям розповіли і про історію закладу
Третій рік поспіль студенти-історики в рамках курсу «Методика викладання історії» під керівництвом доцента Василя Міщанина відвідують відкриті уроки в багатопрофільному ліцеї «Інтелект» – ЗОШ І–ІІІ ступенів №11.

На початку візиту до школи з ініціативи директора Наталії Макари та завуча з навчально-виховної роботи Тамари Амбрух було проведено інформативну екскурсію історичним минулим школи, наголошено на головних сучасних аспектах її діяльності.

Відтак студенти ІV курсу завітали на відкритий урок зі всесвітньої історії до учнів 10-Б класу. Проводив його педагог з багаторічним стажем, який свого часу закінчив історичний факультет Ужгородського державного університету, – Мирослав Ігнатоля.

Мирослав Ігнатоля

Урок було присвячено феномену нацизму та фашизму в Європі в 20–30 рр. ХХ ст. Подача Мирославом Павловичем цієї складної та проблематичної теми не може не викликати захоплення. З величезною цікавістю в атмосферу тих років поринули не тільки учні, а й студенти.

Цей урок – чудовий приклад для студентів, який варто наслідувати у дальшій педагогічній діяльності, адже надзвичайно важко втримати увагу настільки різнорідної аудиторії, спонукати кожного до участі в дискусії й викликати усмішки на обличчях.

Учні під час уроку

Приємним підсумком для студентів стало запрошення від директора ліцею «Інтелект» Наталії Макари в майбутньому реалізовувати свій науковий та педагогічний потенціал в їх дружелюбному та привітному колективі.

За інформацією студентки IV курсу
факультету історії та міжнародних відносин Ніколетти Гоян