Викладачі і студенти кафедри фізичної реабілітації відзначили Всесвітній день ерготерапії

Молодь мала змогу взяти участь у 7 локаціях, що демонстрували майбутню професію, проявити себе в захопливому квесті, станцювати зумбу, а ввечері – насолодитися естрадною програмою

Нещодавно викладачі  і студенти кафедри фізичної реабілітації факультету здоров’я та фізичного виховання відсвяткували Всесвітній день ерготерапії. Під час відзначення представили різні напрямки роботи за спеціальностями «Фізична терапія», «Ерготерапія»  та «Спеціальна освіта».

Ерготерапевт – це нова професія, про яку поки що знають далеко не всі. Ідеться про людей, які допомагають із заняттєвою активністю як дорослих, так і дітей, звичайно, враховуючи їхні потреби. Фахівець цієї сфери тісно працює не тільки з пацієнтом, а й з його родичами чи опікунами. Він переймається відновленням самообслуговування хворого, його адаптцією до когнітивних, рухових та сенсорних порушень функції організму.

Під час свята студенти ІІ курсу спеціальностей «Фізична терапія» та «Ерготерапія» (під керівництвом О. Ю. Гузак ) наочно показали й розповіли присутнім, на чому фокусується ерготерапія, а також про співпрацю ерготерапевта з мультидисциплінарною командою (логопедами, фізичними терапевтами, психологами та ін.).

Молодь мала змогу взяти участь у 7 різних локаціях, які демонстрували їхню майбутню професію (керівники осередків – М.І.Кляп, О.В.Гаяш, М.В.Сабадош, Н.Ю.Боднар , Б.В.Дикий, Л.О.Ляховець), а також проявити себе у захопливому квесті. На завершення свята студентів очікувала запальна зумба (керівник – Катерина Ляховець).

Вечірня програма теж була насичена цікавими виступами, від яких присутні мали задоволення й добрий настрій.

“Бліц”

Отож радували глядачів своїм вокалом другокурсники Микола Біляк та Роксолана Коваль, студентка Київського національного педагогічного університету ім. Драгоманова Анастасія Вишневська; в атмосферу чудес зал поринув з учасником шоу «Україна має талант» ілюзіоністом Кардіні; запальні танці продемонструвала ССТ «Бліц» (під керівництвом Олени Камінської, хореограф-постановник Каріна Пфайфер). А завершили урочистості світлодіодним шоу у виконанні Надії Микулинець.

За інформацією факультету здоров’я та фізичного виховання