Студенти-медики організували благодійну акцію

Допомагаючи здійснити бажання інших, наближаємо своє диво

Студенти-медики організували благодійну акцію

Ужнівський осередок Української асоціації студентів-медиків (UMSA-Uzhhorod) допомагає хворим дітям. Напередодні свята Миколая у фойє головного корпусу вишу члени організації влаштували благодійний ярмарок.

Найактивнішими були Віталія Попович, Марія Ходанич, Анна Бердар, Юрій Машіка, Олександр Голубенко. Якщо є бажання, робити добрі справи не важко – довели студенти. Юнаки й дівчата замовили медові пряники в кондитера – оздобили їх самотужки.

Студенти-медики організували благодійну акціюЯк і годиться майбутнім лікарям, створили зображення на медичну тематику; були й пряники, оформлені по-новорічному, із надписами «UMSA», «УжНУ» тощо. Продавали їх за 15 чи 20 грн, також охочі могли придбати шарфи. Дехто кидав гроші до скриньки просто так. На вторговані кошти UMSA-УжНУ купить необхідні речі для онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні, що в Мукачеві.

Останні дні року – час казки, і, допомагаючи здійснити бажання інших, ми наближаємо своє диво. Не будьмо байдужими!

Ольга Брайлян