Студенти-медики презентували своїм молодшим колегам UMSA

Організатори зустрічі розповіли новачкам про діяльність асоціації, її структуру та переваги, які мають члени товариства

Реалізація цікавих і корисних проектів, вивчення медицини в нестандартний спосіб, спілкування з однодумцями, круті зустрічі – це те, що втілюють у життя наші студенти – учасники Ukrainian Medical Students’ Association. Днями молодь організувала загальні збори локального представництва UMSA-Uzhhorod, аби ознайомити зі своєю діяльністю молодших активних колег.
Презентація UMSA-Uzhhorod

Новачкам організатори зустрічі розповіли про діяльність асоціації, її структуру та переваги, які мають члени UMSA.

– Сьогодні UMSA влаштовує чимало заходів у нашому регіоні. Це зібрання навчального клубу КОДОН, курси Basic life support, Basic Surgical Skills, Youth English Speaking Club, «Зимова школа мікробіології», «Медволонтер», «Грою проти СНІДу» тощо. Перед студентами, які беруть активну участь у житті Асоціації, відкриваються широкі можливості, зокрема й участь у студентських міжнародних програмах обміну. Приємно, що молоді учасники виявили зацікавленість цією роботою, пропонували нові проекти, ба навіть виявили бажання їх очолити, – каже одна з координаторок UMSA-Uzhhorod Бернадетта Алфелдій.

Учасники зустрічі

Разом з тим оголосили про відкритий конкурс на посади локальних координаторів комітетів, вибори яких невдовзі відбудуться.

Ксенія Шокіна
Фото надані UMSA