Студенти влаштували флеш-моб «Писанки Енді Воргола»

На передвеликодній акції молодь демонструє власну творчість, намагаючись проявити креатив на традиційній писанці

Студенти влаштували флеш-моб «Писанки Енді Воргола»Студенти влаштували флеш-моб «Писанки Енді Воргола»

Уже традиційна передвеликодня акція «Писанки Енді Воргола» відбулася 6 квітня в Ужгороді. Студенти й професор УжНУ Федір Шандор зібралися біля міні-скульптурки королю поп-арту, аби символічно відзначити Пасху.
Студенти влаштували флеш-моб «Писанки Енді Воргола»
Настя Маслякевич

Четвертий рік поспіль учасники студентського клубу УжНУ виготовляють особливі писанки, які б точно припали до душі Ворголу – у стилі поп-арт. Ідея з’явилася з відкриттям міні-скульптурки художника: прагнули зробити перед Великоднем щось оригінальне з прив’язкою до постаті Воргола. Студенти кажуть: «Ми висловлюємо свою творчість, намагаємося проявити креатив на традиційній писанці».

Другокурсниця факультету суспільних наук Настя Маслякевич, яка виготовила дві поп-арт писанки, розповідає: «Одна писанка з Міккі Маусом та написом WOW, інша – Бетмен проти Супермена. Як на мене, Міккі – це яскравий мультяшний представник, ба навіть символ поп-арту. Вдома у нас є традиція: приїздять родичі зі столиці – і ми щороку разом виготовляємо писанки до Великодня».

Проявляйте креатив – так свято стане яскравішим і цікавішим. Смачної паски!

Ксенія Шокіна